Program na následující odbobí

 

Motto:    Mezi písněmi se nestárne, ale zraje !

I když má náš sbor Cantate v budoucnu nejisté postavení co se týče místa zkoušek, přesto to neodrazuje členy sboru od plánů na příští období.

V nejbližší době nás čeká pilování nových i starších skladeb, které vyvrcholí na prvním sborovém soustředění plánovaném na duben.

Na květen připravujeme zpívání v zařízeních MÚSS v Plzni, jarní koncert v Rokycanech a vystoupení pro hospic Plzeň.

Nejvíce se těšíme na setkání pěvců v Sušici, které se uskuteční v sobotu 7. května, kde budeme mít možnost poslechnout si ostatní sbory, srovnávat a poučit se.

V červnu plánujeme vystoupení pro hospic Plzeň.

V měsíci září býváme zváni na tradiční kulturní slavnosti Rokycan „Setkání pod Rokycanskou věží“, kde zazpíváme oblíbené lidové písně.

V říjnu nás čeká druhé soustředění sboru, směřované k vánočním koncertům.

Dominantou je ovšem prosinec. Uskutečníme adventní koncert v evangelickém kostele v Rokycanech, vánoční koncert v kostele v Hořovicích, vystoupení u vánočního stromu v Rokycanech a v Kamenném Újezdě. Pokud bude zájem, můžeme naplánovat další vánoční koncert ještě v průběhu roku. Nemůžeme zapomenout ani na „vánoční výpomoc“, kdy několik členů našeho sboru si zazpívá neodmyslitelnou Rybovu mši v Mešně, Spáleném Poříčí, Zaječově a tradičně v Přešticích.

Nechť nám to stále zpívá, protože hudba uzdravuje tělo i duši.

J. Oliberiusová