Tak jako každý rok nám nastávají dva měsíce prázdnin.
Ale již se těšíme na další setkání, první z nich bude v září pod rokycanskou věží.
Přejeme příjemné léto všem členům i našim příznivcům !
Tak jako každý rok nám nastávají dva měsíce prázdnin.
Ale již se těšíme na další setkání, první z nich bude v září pod rokycanskou věží.
Přejeme příjemné léto všem členům i našim příznivcům !